Darmowa dostawa od 120,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Portfele antykradzieżowe RFID damskie

( ilość produktów: 160 )

Damskie portfele antykradzieżowe RFID to produkty, które bardzo zwiększają bezpieczeństwo wszelkich kart zbliżeniowych. W dzisiejszych czasach korzystamy z wielu kart komunikujących się na odległość. Większość z nas korzysta ze zbliżeniowych kart płatniczych, szczególnie w ostatnich czasach gdy jesteśmy wręcz zachęcani do rezygnacji z gotówki. Wiele osób posiada także karty miejskie, legitymacje i inne wykorzystujące komunikację RFID m.in. do identyfikacji osób. Dlatego też warto wybrać portfel damski z ochroną RFID i zadbać o bezpieczeństwo chroniąc karty przed niechcianym dostępem z zewnątrz. 

Damskie portfele z blokadą RFID - jak działają?

Coraz cześciej słyszymy o tzw. portfelach antykradzieżowych RFID. Jednak kobiety niezaznajomione z branżą galanteryjną i technologiczną mogą nie do końca rozumieć potrzebę posiadania takiego produktu. W jaki sposób portfel tego typu może uchronić Cię przed kradzieżą? 

Portfele posiadające ochronę RFID posiadają wszytą w materiał specjalną powłokę (membranę), która blokuje komunikację zbliżeniową. RFID oznacza właśnie komunikację na odległość. Jest to skrót od angielskiego wyrażenia Radio-Frequency Identification, które oznacza identyfikację z wykorzystaniem częstotliwości radiowej czyli fal radiowych. Portfele antykradzieżowe blokują tą komunikację i przykładowo, dokonywanie płatności kartą zbliżeniową jest możliwe dopiero po wyjęciu jej z portfela. Dzięki temu nie zostaniemy ofiarami kradzieży na terminal. Coraz częściej słychać doniesienia o złodziejach wyposażonych w przenośne terminale płatnicze. Osoba wyposażona w takie urządzenie siada w pobliżu naszej torebki i próbuje pobrać środki z naszej karty zbliżeniowej. Panie wyposażone w portfele z blokadą RFID są na szczęście chronione przed takimi działaniami. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 919 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-07
Jest Ok
2024-04-30
Wszystko w porządku, szybko, sprawnie.
pixel